
Lemezes kitöltésű gyalogos korlát
Ártartomány: 188,99 € - 371,99 € 23% ÁFA-val Ártartomány: 153,65 € - 302,43 € 23% ÁFA nélkül
Az árak nem tartalmazzák a szállítási költséget.
Kérdése van a termékről? Írjon nekünk: kontakt@sonto.pl
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 150 cm
- Kitöltés: 6 mm-es üreges polikarbonát
- Cikkszám: SONTO-BB
A termék elérhető
Termékleírás
Lemezes kitöltésű gyalogos korlát a SONTO kínálatában a következő kategóriába tartozik: Lemezes kitöltésű gyalogos korlátok. Katalógusszám: SONTO-BB. Legfontosabb paraméterek: Hosszúság 200 cm, Szélesség 150 cm, Kitöltés 6 mm-es üreges polikarbonát.
Választható kivitelek: 6 kivitel (Típus: A, B, C); a változatot a megrendelőlapon adja meg.
Műszaki adatok — Lemezes kitöltésű gyalogos korlát
| Hosszúság | 200 cm |
|---|---|
| Szélesség | 150 cm |
| Kitöltés | 6 mm-es üreges polikarbonát |
| Cikkszám | SONTO-BB |
A fenti értékek a gyártói adatlapból származnak. A kiválasztott változattól függő méreteket az alábbi táblázatban foglaltuk össze.
Elérhető változatok — Lemezes kitöltésű gyalogos korlát
A változatot a fenti megrendelőlapon válassza ki — az ár a kiválasztás után frissül.
| Típus | Szerelés | Katalógusszám | Ár |
|---|---|---|---|
| A | csavarozás | SONTO-BB-A-PR | az árlistában |
| A | bebetonozás | SONTO-BB-A-WB | az árlistában |
| B | csavarozás | SONTO-BB-B-PR | az árlistában |
| B | bebetonozás | SONTO-BB-B-WB | az árlistában |
| C | csavarozás | SONTO-BB-C-PR | az árlistában |
| C | bebetonozás | SONTO-BB-C-WB | az árlistában |
Hol alkalmazzák a gyalogos korlátokat
A gyalogos korlátok kijelölik a védett területet, és elválasztják a gépjárműforgalmat a gyalogosforgalomtól. Felhasználási területek és a teljes termékcsaláddal kapcsolatos kérdések: Gyalogos korlátok.
Kapcsolódó termékek ebből a kategóriából
- Lemezes kitöltésű gyalogos korlát, Modern (wroclawi) típus
- Lemezes kitöltésű gyalogos korlát, Retro típus
- Lemezes kitöltésű gyalogos korlát záróoszlop
- Lánctartós poller U-12b
- Gyalogos korlát villamosmegállóhoz 200×150 cm
- Függőleges pálcás gyalogos korlát U-11a
Teljes kínálat: Gyalogos korlátok.
Szállítás, átvétel és árajánlat
Az építkezéshez legközelebbi raktárból szállítunk (18 regionális telephely, szállítás Lengyelország és az Európai Unió területén), vagy személyes átvételt biztosítunk; a szállítási költséget és a mennyiségi kedvezményt egyedileg számítjuk. Részletek: Szállítás, átvétel és árajánlat. Tanácsadó: +48 501 310 260, kontakt@sonto.eu.
Gyakori kérdések
Milyen méretei vannak a következő terméknek: Lemezes kitöltésű gyalogos korlát?
Hosszúság: 200 cm. A teljes specifikációt a fenti műszaki adatok táblázatában találja.
Miből készülnek a gyalogos korlátok?
Horganyzott acélból, porfestett kivitelben és fényvisszaverő fóliával is elérhető. Az egyes modellek konkrét kivitele a fenti műszaki adatokban található.
A megadott ár tartalmazza a szállítást?
Nem — az árakat nettó és bruttó formában, termékenként adjuk meg, a szállítást pedig a mennyiség és a szállítási cím alapján egyedileg számítjuk; a raktárból történő személyes átvétel is lehetséges.
A műszaki adatokat tájékoztató jelleggel adjuk meg (a tényleges méretek és tömegek kis mértékben eltérhetnek), az árak nettó és bruttó összegek (áfa 23 %), az elérhetőséget a megrendeléskor erősítjük meg.
